Jdi na obsah Jdi na menu
 


Činská Medicína

 

Čínská medicína 

Čínská medicína vychází z tradičního čínského vidění přírody a starodávných léčebných metod. Její historie sahá až 5 tisíc let do minulosti. Přípravky Tiens vznikají spojením těchto tradičních čínských receptur a moderních technologií bioinženýrství. Produkty jsou registrovány VHO, mají ISO 9000-9002, FDA USA, získaly 13 ocenění Světové zdravotnické organizace a 8 zlatých medailí jako nejlepší na světě. Tiens je účinná alternativní medicína na čistě přírodní bázi vhodná k prevenci i léčbě chronických nemocí.
Čeho si nejvíce ceníme - bohatství, lásky, zdraví, nebo života? Zdraví. Určitě si vybereme zdraví!
Protože jenom zdraví dává energický život. Jenom na tomto základě pomocí mravenčí práce a obětavé námahy bude bohatství. My volíme výrobu produktů zdraví, protože si vážíme života. Proč člověk žije na světě? V čem je význam života? Proč člověk pracuje a tvoří? Všechno se soustřeďuje v jedno - kvůli životu: ušlechtilému, tajemnému lidskému životu. Proto jsme vybrali tuto výrobu, oceňujíce význam života. Každý člověk si přeje zdraví - toto přesvědčivě potvrzuje správnost naší volby.Cinska-Medicina Vám nabízí širokou škálu produktů alternativní medicíny z oblastí : tradiční čínská medicína, ajurvéda, tibetská medicína, asijská medicína.

Z těchto oblastí přírodní medicíny u nás naleznete: bylinné čaje, bylinné sirupy, bylinné preparáty ve formě kapslí a tablet, ajurvédské polévky, bylinné masti, přírodní pasty, přírodní mýdla, přírodní šampony a oleje, akupunkturní jehly, přírodní balzámy, přírodní krémy, mapy akupunkturních bodů a další. Obchod určený jak pro širokou veřejnost, tak pro terapeuty čínské medicíny.

„I cesta tisíce mil dlouhá začíná prvním krokem“ Cinska-Medicina.eu: cesta k Vašemu zdraví.

Zdraví a síla v každém věku! Díky produktům Čínské Medicíny, Ajurvédy, Tibetské medicíny.

Vyzkoušejte tisícileté zkušenosti i Vy!

Čínská medicína: efektivní řešení Vašich zdravotních potíží, ať už chronických, či přechodných „přírodní cestou“

                                              MAPA cela[3].jpg